seslisehir

Telefonunuzun flaş ışığına dikkat! Gizli kalan özelliğini öğrendiğinizde çok şaşıracaksınız

iPhone’lar dahil tüm telefonlarda kullanıcıların yararlanabildiği fener uygulamasının pek bilinmeyen bir özelliği var. Bu uygulamanın hayatımızı nasıl kolaylaştırdığına hep birlikte bakalım.

Son yıllarda ayrılmaz bir parçamız haline gelen telefonlarımızın gün gün teknolojik olarak gelişimi artarken hayatımıza olan faysası da aynı oranda artıyor. Örneğin ışığın az olduğu yerlerde ve anlarda telefonumuzun flaş ışığı imdadımıza yetişiyor. Peki flaş ışığının bir bilinmeyen özelliği daha var desek. Hadi gelin bu özelliğe bir göz atalım.

Yeni iOS sürümleriyle birlikte kullanıcılar artık fener uygulamasını sağ üst ekrandan parmaklarını aşağı indirdiklerinde karşılarına çıkan menüden açabiliyor. Önce ilgili menüyü açıp fener simgesine ‘sertçe’ dokunun..

Fener uygulamasına normal dokunduğunuzda fener otomatik olarak flaş ışığını açıyor. Ancak sertçe dokunduğunuzda işler değişiyor ve ardından ekrana böyle bir seçenek geliyor.

Bu ekran karşınıza geldiğinde yapmanız gereken tek şey seviyeyi belirlemek. Siz yavaş yavaş yukarı doğru beyaz rengi çıkardıkça aslında bakın ne oluyor?

Yanan flaşın parlaklığı artıyor. Yani fenerinizin daha çok aydınlatmasını istiyorsanız bu ayardaki kutular tamamen beyaz olmalı.

Telefonunuzu açın ve bugün bu ayarı hemen kapatın! Meğer telefonunuzu saniye saniye yiyip bitiriyormuş..

Ayarlar >Genel >Erişebilirlik yolunda yer alan Hareketi Azalt seçeneğine dokunun ve Hareketi Azalt seçeneğini kapatın. Böylece batarya ömrünüz uzayacak!

Telefonunuzun ayarlar kısmına girin ve genel özellik kısmını seçin. Kullanılan grafikler performans yükü demektir. iPhone’unuzda bazı grafik ve hareket özelliklerini devre dışı bırakarak bu yükü azaltıp bir ciddi anlamda performans artışı sağlayabilirsiniz.

Seslichat,Seslisohbet,Seslisiteler,Mobilchat,Seslidunya,Sesli,Seslichatlar,Seslialem,Panelci,Sohbetortamı,Seslisohbetler,Seslisohbetiz,ChatOdaları,Seslichatiz,SesliAcaip,SesliArama,

Sayfalar

Sosyal Ağ

SesliChatlar

SesliChatlar.Com Ailesi olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 2020 yılında hizmete baslamış seslichat seslisohbet hizmeti vermekteyiz iyi sohbetler dieriz

Yukarı Git