Site Kuralları

Seslichatlar.com sitemız sohbet amaçlı 3 Nisan 2020 tarihinde sesli chat odası ilkelerinden taviz vermeden yayın hayatına başlamıstır.

Seslichatlar görevli arkadaşlarımızı bilgilendirmeye yönelik açmış oldugumuz konumuzda eksik kalan kısımlarda bizlere yardımcı olursanız seviniriz.
Sitemizde görev yapmakta olan görevlilerimizinde bazı kurallara uyması gerekmektedir.Bu kurallara uymak mecburi olup,uymayan görevlilerimizde ceza alcaktır.
Görevlilerin mikrafonda herhangi bir kullanıcıya hakaret etme hakkı yoktur. (Bu kurala uymayan görevlimiz ceza alcaktır)
Herhangi bir görevlinin kullanıcıya kişisel nedenlerle ban,gag,engel atması kesinlikle yasaktır.
Görevlinin görevli üzerinde yetki kullanması,engel,gag gibi yetkiler kullanması yasaktır.
Görevli arkadaşların izinsiz kullanıcıların özellerine girip rahatsızlık vermesi yasaktır.
Oda sahipleri arkadaşlarımız kullanıcıları odalarından herhangi bir sebeble kovamaz.Oda engeli ile cezalandırabilir. Küfür, argo ve reklam varsa banlama yetkisine sahiptir.
Görevli arkadaşlarımızın mikte küfürlü konuşması,şarkı calması kesinlikle yasak olup uymayanlar cezalandırılcaktır. Eger kullanıcı çalıyorsa uyarmak zorunda olup gerekirse engellemelidir.
Site sorumlusundan habersiz nick degişmek kesinlikle yasaktır.
Site huzuru bozucu argo kelimeler kullanmak yasaktır.
Herhangi bir oda sahibi olan görevlimizin bütün odadarda yetkisi olup gerektiginde mudahale etmek zorundadır.
Görevlilerin kullanıcılar arasında tartışması,küfür etmesi kesinlikle kilit sebebidir.
Sorunu olan görevlilerimiz sorunlarını toplantı odamızda yada oda sorunları odamızda halletmek zorundadır.
Hicbir görevli kendi kafasına göre diger görevliyi kitleme,banlama,gaglama hakkına sahip degildir.Bu kurala uymayan görevli cezalandırılcaktır.
Görevlilerimiz konuşmalarıyla,sohbetiyle kullanıcılarımıza örnek olmak zorunda olup yardım etmek zorundadır.Seslichatlar.com İyi sohbetler diler

Sayfalar

Sosyal Ağ

SesliChatlar

SesliChatlar.Com Ailesi olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 2020 yılında hizmete baslamış seslichat seslisohbet hizmeti vermekteyiz iyi sohbetler dieriz

Yukarı Git