seslibiricik

Sokakta polisi gören çocuk ağladı, polis ailelere sitem etti: Biz Yunan polisi miyiz?

Sokağa çıkma yasağına uymayarak dışarı çıkan 4 yaşındaki bir çocuk, polisi görünce ağlamaya başladı. Çocuğu kucağına alarak sakinleştiren bir polis memuru, cep telefonu ile kendilerini çeken vatandaşlara, “Çocuklarınızı dışarı bırakıyorsunuz. Polisi gördüklerinde korkuyorlar, kaçıyorlar ve ağlıyorlar. Biz Yunan polisi miyiz?” diyerek sitem etti.

Sokağa çıkma yasağına uymayarak dışarı çıkan bir çocuk polisi görünce ağlamaya başladı. Ağlayan çocuğu kucağına alarak sakinleştiren polis memuru, vatandaşa tepki gösterdi ve “Çocuklarınızı dışarı bırakıyorsunuz. Polisi gördüklerinde korkuyorlar, kaçıyorlar ve ağlıyorlar. Biz Yunan polisi miyiz? Neden bizden korksun çocuklar. Ayıptır lütfen” dedi.

AĞLAYAN ÇOCUĞU SAKİNLEŞTİRMEYE ÇALIŞTI

Olay İstanbul Sultangazi’de yaşandı. Cebeci Mahallesi’nde devriye gezen polis ekiplerini gören çocuklar kaçarak evlerine girdi. Sokakta kalan 4 yaşındaki bir çocuk ise ağlamaya başladı. Ağlayan çocuğu gören polisler çocuğun yanına giderek onu kucağına aldılar ve sakinleştirmeye çalıştılar.

“BİZ YUNAN POLİSİ MİYİZ?”

Bu sırada kendilerini cep telefonu ile çeken mahalle sakinlerine sitemde bulunan bir polis, “Bu çocuğun ağlayışını görüyor musunuz? Sanki Yunan polisi görmüş gibi. Neden bizden korkuyor çocuklar? Lütfen dışarı çıkmalarına izin vermeyin. Bunu sizin iyiliğiniz için söylüyoruz. Bir yasak var ve uymalıyız buna. Bu bayram günü hiçbir vatandaşımızın üzülmesini istemeyiz. Bu yasaklar bitsin birlikte sokağa çıkalım birlikte oynayalım. Çocuklarınızı dışarı bırakıyorsunuz. Polisi gördüklerinde korkuyorlar, kaçıyorlar ve ağlıyorlar. Biz Yunan polisi miyiz? Neden bizden korksun çocuklar. Ayıptır lütfen” dedi.

Seslichat,Seslisohbet,Seslisiteler,Mobilchat,Seslidunya,Sesli,Seslichatlar,Seslialem,Panelci,Sohbetortamı,Seslisohbetler,Seslisohbetiz,ChatOdaları,Seslichatiz,SesliAcaip,SesliArama,

Sayfalar

Sosyal Ağ

SesliChatlar

SesliChatlar.Com Ailesi olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 2020 yılında hizmete baslamış seslichat seslisohbet hizmeti vermekteyiz iyi sohbetler dieriz

Yukarı Git